English
¦ HOME ¦ AKTUALITY ¦ SPORT ¦ CHOV ¦ ODKAZY ¦ KONTAKT ¦
¦
G-Star van´t Heike

G- STAR VAN´T HEIKE

Nar.:2006, KVH 169cm, černý hnědák, BWP

O: CONTENDER
M: JESSY F po CASSINI

RTG negativní

G-STAR VAN´T HEIKE je mladý hřebec moderního typu, korektního exteriéru a vynikajícího charakteru. V jeho původu nalezneme spojení významných hřebců CONTENDER, CASSINI I, CALYPSO II a plnokrevného hřebce MARLON.

CONTENDER absolvoval v roce 1987 test v Adelheidsdorfu se skokovým indexem 146,61 a v testu zvítězil s celkovým skóre 133,41 bodu. Conteder má v chovu přes 100 korovaných synů a 98 státních prémiovaných klisen. K jeho potomkům patří: Camiros (vítěz holštýnského korungu v roce 1994), Contendro I (vítěz testu a následná vynikající sportovní kariéra), oldenburský Contango (vítěz testu), Controe (v roce 2003 Mistr Německa s Marco Kutscherem), Conterno Grande, Montender( 2004 olympijský bronz z Athén, 2005 Mistr Evropy s Marco Kutscherem), Collin (trojnásobný vítěz německého skokového derby 2004-2006 s Toni Hassmann), Checkmate (Meredith Michaels-Beerbaum), Constantin (Marcus Beerbaum). V roce 2006 ovládli Contenderovi synové (5) korung v Neumunsteru, kdy vítěz Cubito byl následně vydražen za neuvěřitelných 400 000Euro a prodán do USA.

CASSINI I absolvoval v roce 1991 test v Adelheidsdorfu se skokovým indexem 135,39 a celkově skončil 10. ze 72 hřebců s indexem 120,09. Cassini má v chovu 42 korovaných synů a 26 státních premiovaných klisen.Jeho potomci jsou úspěšní na mezinárodních kolbištích. Z jeho synů Candillo vyhrál v roce 1996 test v Medingen a je úspěšný v mezinárodním sportu. Na Olympijských hrách v Athénách se dva synové Cassiniho dostali do finále jednotlivců: belgický korovaný Cumano (Jos Lansink) a Olympic (Steve Guerdat). Cumano kromě toho vyhrál v roce 2004 vysoce dotovanou soutěž v Calgary a byl třetí v roce 2005 ve velké ceně Aachen. V roce 2006 byl Cassini vidět na Světových jezdeckých hrách v Aachen právě díky vítězi jednotlivců Cumano a vítězi týmů Berlin (Gerco Schroder). Další velmi úspěšní potomci Cassiniho jsou Ingmar (Pia-Luise Aufrecht, vítězství ve Velké ceně Affalterbach a Mannheim), Chatwin (Alvaro Miranda de Neto), Carino (Ulrich Kirchhoff), Cassandra (Marcus Ehning), Inken (Peter Wylde), Cheers Cassini (Richard Davenport), Cascavelle NT (Sarah Nagel-Tornau), Cocu (Molly Ashe). Cassini I startoval s Bo Kristoffersenem. Jako mladý hřebec byl několikanásobný vítěz ve své kategorii. V roce 1994 se umístil v rámcové soutěži při Mistrovství Německa. Poté byl ježděn Franke Sloothaakem a mnohokrát se umístil v mezinárodních soutěžích. Kromě jiného zvítězil ve Velké ceně Arnheim, dále byl členem vítězného družstva při Pohárech národů a vítěž několika národních cen.

G-STAR VAN´T HEIKE byl uchovněn na základě korungu pro plemennou knihu Europees Stamboek. Získal vynikající hodnocení za skok ve volnosti i velmi dobré známky za klus a cval. Hřebec byl zakoupen u chovatele, který mimo jiné odchoval vynikající klisnu VALENTINA VAN´T HEIKE. Tato klisna se výborně prezentuje na mezinárodních kolbištích s Jos Lansinkem. G-Star van´t Heike je momentálně v základním výcviku a letos by se měl ukázat na našich kolbištích. Hřebec by se měl v roce 2011 věnovat skokové kariéře v Belgii pod J. Vinckierem

skokový trénink


volnost Belgie


volnost


volnost


Belgie Jan Vinckier

G-Star van´t Heike

G-Star van´t Heike

G-Star van´t Heike

G-Star van´t Heike
G-Star van´t Heike
G-Star van´t Heike